به نام خدای سبحان - سلام علیکم

خانم ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران که پیش از این اظهارنظرهای عجیب و غریب کم نداشته، این بار در پی انتشار فیلم برخورد با دختری در یک پارک تهران بلافاصله دست به کار شده و نگرانی خود را از فروپاشی امنیت روانی زنان و خانواده‌ها ابراز کرده است.

البته کار یک مأمور پلیس در برخورد با یکی از هشتاد میلیون ایرانی که خطا هم بوده با جدیت توسط پلیس پیگیری می‌شود ولی یک سؤال مُهم نیز در کنار این مسأله در ذهن ایجاد می‌شود.

چرا این خانم و مانند ایشان، خطای فردی و برخورد سلیقه‌ای و اشتباه یک مأمور را مترادف فروپاشی امنیت روانی زنان و خانواده‌ها می‌دانند اما به نقض قانون و هنجارشکنی عده‌ زیادتری که امنیت روانی جوانان و افراد متأهل و متدیّن را برهم می‌زنند واکنشی نشان نمی‌دهند؟

آنکه با آرایش غلیظ، لباس محرّک و حجاب غیراسلامی و نامناسب در خیابان راه می‌آورد، بطور مداوم در حال تجاوز به امنیت روانی جامعه است!

بد نیست خانم خداکرمی که ماما هم هستند، با خود فکر کنند آمار سقط جنین غیرقانونی، بالارفتن سن ازدواج، آمار جوانانی که به جای ازدواج بر اثر تحریک بی‌جا در سطح جامعه رو به ارضاء قدرت جنسی خود از راهی غیرشرعی می‌آورند، افسارگسیختگی و ولنگاری فرهنگی در حوزه فضای مجازی و ماهواره که هر تصویر خلاف شرع و اخلاق را در اختیار نوجوانان این کشور قرار داده، تغییر روش غالب انتقال و ابتلاء به بیماریهای واگیر خطرناک مانند ایدز (از اعتیاد تزریقی به روابط جنسی) و نظایر آن امنیت روانی جامعه را تهدید می‌کند یا برخورد سلیقه‌ای و خطای یک مأمور در گوشه‌ای از این کشور؟

و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین

منبع : منبر اینترنتی / http://cmenbar.ir